Hasta Yorumları – Op. Dr. Tevfik Sipahi

Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Hamileliğim ve doğum sürecim boyunca gerek profesyonel hekimliğiyle gerekse psikolojik desteğiyle bana bu zorlu süreçte en büyük yardımcım olan sevgili doktorum Tevfik hocama sonsuz teşekkürler…..

E.R.

1994 ve 1999 yılında yaptigi iki Sezeryanlı doğum operasyonlarından sonra ben de ve çocuklarimda bir problemim olmadı. 5 temmuz 2015 tarihinde yine Hocanın yaptığı miyomektomi operasyonu geçirdim. Başarılı ve iyi yürekli doktorcuguma teşekkür ederim. Tavsiyelerimle.

N.A.

Benim icin cok ozel bir doktor.herkesin gozu kapali gidebilecegi bir doktordan cok bir dost bir arkadas gibidir.insan kendini yaninda cok huzur dolu hissediyor.hastalariyla ilgisi bilgi vermesi cok iyi.butun arkadaslarima öneriyorum.

K.N.

Tevfik Bey hastasına önemli olduğunu hissettiren, sıkıntılarına tam cevap verecek tedavi uygulayan, 18 yaşındakş kızımın bile çekinmeden muayene olmasını sağlayacak kadar güven veren bir doktor.

Z.R.

Hocamla her rahatsızlığımı çok rahat görüşüp bu güne kadar hiç sorunsuz sağlıklı şekilde geldim.14 yıldır 2 çocuğumun doğumu ve her turlu tıbbi sorunum ve ameliyatlarımda hem mesleki hem insani tam destek aldım . Her konuda hocamı güvenilecek tek adres olarak tavsiye ederim.

I.M.

Doktorum Tevfik hocam 14 yıldır eşimin tüm kadınsal hastalıklarında ve tedavi sürecinde büyük katkıları olmuştur. Ayrıca ilk çocuğumun doğumunu hocam yaptırmıştır.kendisine sonsuz teşekkür ediyorum sevgilerimle…….

C.N.

Hocamızdan Çok memnunuz ilgisyle bilgisiyle her zaman yanımızda. İlk tanıştığımızdan bu yana eşime her konuda yardımcı olmuştur.

H.A.

Benim Sevgili,Bitanecik,Eşi benzeri olmayan canım hocam.Benim ve ablamın hem kadın doğum doktoru hem de psikoloğu oldu.Gece gündüz demeden sıkıntılarımı dinledi çözüm buldu.Yaklaşık 15 yıldır tanışıyoruz.İyi ki senin gibi bir hoca hayatıma girdi.İyi ki seni tanıdım.Hayatta tanıdığım en babacan,en insancıl,en pozitif,en mükemmel en en en Muhteşem ve Profesyonel insansınız.Çocuklarımızı önce Allah’a sonra bir saniye bile tereddüt etmeden size emanet ettik.Tabi ekibiniz de sizin gibi güzel yürekli insanlarla dolu.Hele ki Türkan Ablam onun yeri de apayrı.Sizleri çok seviyorum.Başarılarınızın devamını dilerim.Sevgiler,Saygılar. Nuray SAĞLAM

N.M.

Hayatımda en çok şanslı olduğum konulardan birtanesi Tevfik Hocayla yollarımın kesişmesi oldu. Kendisinin engin tecrübesi, babacan yaklaşımıyla 9 ayı mükemmel tamamlayıp oğlumuzu kucağımıza aldık. Ne kadar teşekkür etsem az size… iyi ki varsınız.

C.E.

Güler yüzlü, tatlı dilli, işinin uzmanı ve ustası olan Dr.Tevfik hocamız; Kelimeler ile anlatmak zor ancak, Bizim gözümüzde işinin Profesörü ve Türkiye’nin en iyi doktoru. Gerek doğumda, gerek doğum harici teşhis ve tedavilerde son derece memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.
Kendisine sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz. Hakkını ödeyemeyiz.

A.Y.

14 yil evliyim beni suan 12 yasim kizim var muallesi gittim 3 ay hanim gebe oldur tevfik hocam bana ilaci yazdin benden kulladim hanim gebe oldu cok memnunum hocami teşekkür ediyorum sizde tavziye edetim

H.B.

Değerli hocam 14 yıldır sizinle çalışmak,sizi tanımak allahın bır lütfu benım için.Siz insana baba,agbi,dost ve bulunmaz insan.Bir aile ancak bu kadar güzel yürekli evlat yetiştirir sizi yetiştiren babaya rahmet,anneninde ellerinden öpüyorum.Kıymetli değerli eşi benzeri olmayan insan.İyki tanıdım sizi iyki varsınız hastalarınızda çok şanslı sizin gibi dr.buldukları için çok şanslılar.gülen yüzünüz hiçbir zaman solmasın güler yüzlü insan….

T.Ü.

En özel sürecimizi sorunsuz, sıkıntısız, engin tecrübesiyle mükemelle sonuçlandıran canımız hocamız size ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız.

C.Y.T.

Ankara’nın en iyi kadın doğum doktoru insanın tevfik hoca gibi bir dostu,arkadaşı, abisi olmalı.insan hayatında olmazsa olmaz insanlardan Dr.Tevfik Sipahi 17 sene önce iyiki sizi tanıdim iyiki varsiniz sevgilerimle…..

C.G.

O bir doktor olmaktan öte, bir dost, bir baba, bir arkadaş, beni çocuklarıma kavuşturan bir mucize.. Varlığıyla huzur bulup, mutluluk duyduğum ender insanlardan biri. Her zaman güleryüzlü, şefkatli, sevgi dolu, güven veren mükemmel bir insan. Ve aynı zamanda çocuklarımın Tevfik Dedesi. O iyi ki var 🙂

R.C.

Sevgili Tevfik Sipahi Hocam anneye dokunacak en guvenilir ve şefkat dolu eldir, yurektir. Umudun bittigi yerde umudunuz olur. Onun verdiği guvenle kendinizi baba yaninda hissedersiniz. Beni Ekinimle bulusturdu. Ellerinden öpüyorum.

B.S.İ.

Onu tanidiktan sonra hićbir doktora ona güvendigim kadar güvenemeyecegim bütün övgüleri basindan sonuna kadar hakeden en degerli bir yere koydugum tevfik amcam . Allah bize varligini hep hissettirsin uzun omur versin.

T.T.

Tevfik abi bi tanedir,doktordan öte çok iyi bir baba,abi ve arkadaştır,sonuna kadar da yanımızda olmuştur,sayesinde oğlumuza kavuştuk.

A.T.H.

Güleryüzlü, tatlı dilli, işinin uzmanı ve ustası Dr. Tevfik hocamız. Bizim gözümüzde işinin profesörü ve Türkiye’nin en iyi doktoru. Gerek doğum da, gerek doğum harici teşhis ve tedavilerde son derece memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Aslı Y.


Yorumunuzu Gönderin!

    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi