Genital Estetik Ameliyatları – Op. Dr. Tevfik Sipahi

Genital Estetik Ameliyatları

Genital Estetik Ameliyatı Ankara

Estetik görünüm son yıllarda kadınlar içn çok mühim bir konuma gelmiştir. İç ve dış güzelliğe değer veren kadınlar, kendilerine güzellik katacağına inandıkları hiçbir uygulamadan kaçmıyorlar. Uzun bir geçmişi olan estetik ameliyatlar da sıklıkla kadınlar tarafından tercih edilir. Yüz estetiği ve vücut estetiğinden sonra, genital estetik, kadınların sıklıkla tercih ettiği estetik formu haline gelmiştir.

Hem görünüm hem de işlevsel olarak tercih edilen genital bölge estetik ameliyatları Ankara, cerrahi müdahale ile gerçekleştirilmektedir. Op. Dr. Tevfik Sipahi Ankara’da hizmet vermekte olup, genital estetik operasyonları ile ilgili kafanıza takılan bütün soruların cevabını size verip bu ameliyatı başarıyla gerçekleştirebilecek yetkinliktedir.

Genital Bölgede Estetik Nedir?

Cinsel hayatı etkileyen en önemli faktörlerden biri vajinadaki işlev eksikliği veya görünüm problemidir. Her iki durumda da, bu kadına cinsel anlamda zarar vererek mutsuz bir hayata yol açar. Sadece kadın değil, erkek partneri de cinsel yaşamı tehlikeye girecek boyutta bu durumdan etkilenecektir.

Cinsel hayatın sekteye uğraması, yaşamı etkileyen faktörlerden biridir. Bu yüzden, Op. Dr. Tevfik Sipahi tarafından gerçekleştirilmekte olan genital estetik ankara operasyonları gerek işlevin gerekse görünümün düzeltilmesi adına yapılabilecek en uygun operasyondur.

Genital Estetik Ameliyatı Gerektirebilecek Durumlar

Genital kozmetik cerrahi, estetik ve fonksiyonel olarak kadınlar üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Bu yüzden, kadınlar için faydalı olabilecek kozmetik ameliyatlar arasında tereddüt etmeden dahil edilebilir. Hatta, boşanmayı düşünen çiftlerin bu operasyonun ardından bu kararlarından vazgeçerek daha mutlu bir evlilik yaşadıkları bile olmaktadır. Bu nedenle kadınların cinsel yaşamlarında yaşayabilecekleri tüm sorunların çözümü genital kozmetik cerrahi mümkündür. Genital estetik cerrahi gerektiren koşullar nelerdir?

  • Doğum sırasında vajinada meydana gelebilecek olan tahribatlar genital operasyon işlemiyle düzeltilebilir.
  • Hormonal nedenlerden kaynaklı karışıklıkların olması durumunda bu karışıklıkların çözümü genital operasyonla yapılabilmektedir.
  • Vajinan dış veya iç dudak kısmında oluşan kırışıklık, sarkıklık gibi durumlarda genital estetik ameliyatına başvurulabilir.
  • İlerleyen yaşla beraber oluşan vajina genişlemesi ve sarkıklıkların çözümü de genital bölge ameliyatlarıyla mümkündür.
  • Ayrıca genital bölgedeki organların, karşı cinsin organlarına dönüştürülmesi işlemi genital operasyonlarla mümkün olmaktadır. Bu kişinin isteğine bağlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Genital Estetik Operasyonunun Riskleri Var mıdır?

Vajina, insan vücudunun tamamen savunmasız olduğu alan olarak bilinir. Bu nedenle, doktorunuz ameliyattan önce bazı antibiyotikler önerebilir. Bu ilaçların kullanımı operasyon sırasında enfeksiyon riskini azaltacaktır. Ayrıca operasyon öncesi detaylı inceleme yapılmalıdır.

Hijyenik ortamlar sağlayan hastaneler genital ameliyata karar verilmesi durumunda tercih edilmelidir.  Steril olmayan hastanelerde bu operasyonun gerçekleştirilmesi, genital bölgenin pek çok  bakteriye maruz kalmasına yol açacaktır.

Genital ameliyatı yapmadan önce doktorunuza daha önce yaşamış olduğunuz herhangi bir problem veya ilacınız olup olmadığını söylemelisiniz. Bunun nedeni, bölgedeki sorunların nasıl daha iyi çözülmesi gerektiğini anlamaktır.

Sıklıkla Tercih Edilen Genital Estetik Ameliyatları Nelerdir?

Labioplasti: İç dudakların eşit olmaması, sarkık olması durumlarında başvurulan ameliyattır.

Klitoris estetiği: ‘Zevk alınan bölge’ olarak adlandırılan klitorisin üstünde, altında veya başka yernde engelleyici bir bez parçası varsa bu klitoris estetiği ismiyle anılan, operasyonlarla alınmaktadır.

Vajina daraltılması: Vajina bölgesinde bolluklar varsa, doğum sonrasındaki genişlik ve tahribatlar için bu operasyona başvurulur. 

Genital Estetik Fiyatları Ankara

Genital estetik fiyatları Ankara ile ilgili bilgi almak için bu operasyonları başarıyla gerçekleştirmekte olan Op. Dr. Tevfik Sipahi’nin kliniğini arayarak randevu alabilirsiniz.

Şimdi Ara!
Yol Tarifi