Genital Estetik – Op. Dr. Tevfik Sipahi

Genital Estetik

Genital Estetik Ankara

Özellikle evli kadınlar üreme organlarında meydana gelen işlev ya da şekil bozukluklarından psikolojik olarak fazlaca etkilenmektedirler. Hatta bu durum cinsel hayatlarına ve evliliklerine bile zarar verebilmektedir. Bunun yanında bekar genç kızlar da kimi zaman genital bölgelerindeki görünümden rahatsız olabilmektedir.

Genital estetik ankara ameliyatını genital bölgesinden rahatsızlık duyan evli veya bekar bütün kadınlar yaptırabilirler. Genital estetiğin yanında vajinal estetik ankara hizmeti de vermekte olan Op. Dr. Tevfik Sipahi ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve genital estetik problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Genital Estetik Nedir?

Genital estetik Ankara, rahim içerisine ya da genital bölgeye yapılmakta olan işlevsel ve estetik operasyona verilen isimdir. Genital bölgede oluşan bir takım görünüm bozuklukları olabilir ve bu sorunların sebepleri doğumsal anomaliler, doğum, kilo alıp verme gibi fizyolojik faktörlere dayanmaktadır.

Genital estetik ankara operasyonları genital bölgede meydana gelen ve kadınlarda özgüven problemlerine yol açabilen sarkma ve bozukluk gibi sorunların tedavisi için uygulanmaktadır.

Op. Dr. Tevfik Sipahi tarafından gerçekleştirilen estetik ameliyatlarda herhangi bir ağrı yaşanmaz ve ameliyat izi de oluşmaz.

Genital Estetik Ameliyatları Nelerdir?

Genital estetik ameliyatları fiziksel ve kozmetik olmak üzere iki farklı amaçla yapılabilmektedir. Fiziksel amaçlı yapılan genital estetik ameliyatlarına örnek olarak rahim sarkması, cinsel birleşmede yaşanan ağrıyı önlemek, idrar torbasının sarkması gibi problemlerin çözümü için yapılan estetik operasyonlar örnek verilebilir. Kozmetik amaçla yapılan genital estetik ameliyatlarına örnek olarak ise labioplasti (iç dudak estetiği), vajinoplasti (vajina daraltma), genital bölge yağ enjeksiyonları, G noktası büyütme işlemleri ve büyük dudakların küçültülmesi operasyonları verilebilir.

Genital Estetik Fiyatları Ne Kadar?

Op. Dr. Tevfik Sipahi, genital bölgede meydana gelen bütün işlev ve estetik bozukluklara kalıcı çözümler sunmak için Ankara’da hizmet vermektedir. Genital estetik fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi edinebilmek ve ön görüşme yapabilmek için randevu alabilirsiniz.

Her insanın fizyolojisi farklı olduğu için genital estetik operasyonları ve haliyle bu operasyonların fiyatları da kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Doktorumuzla yapacağınız görüşme neticesinde sizin için en uygun fiyatı alabilmeniz mümkün.

Genital Estetik Nedir?

Vajina bozuklukları, idrar kaçırma, şekil bozuklukları ve dudak büyüklüğü gibi durumlar kadınlarda öz güven zedelenmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle eşleriyle sağlıklı ve mutlu bir evlilik yürütmek isteyen kadınlar vajinal estetik ankara operasyonunu tercih etmektedirler.

Ayrıca genital estetik operasyonu için fiziksel işlev bozukluğu bulunması şart değildir, fizyolojik görünümünden memnun olmayan pek çok kadın bu ameliyatı tercih etmektedir.

Genital Estetik Nasıl Yapılır?

Genital estetik operasyonlarında hangi metodun uygulanacağı uzman hekimin avantaj ve dezavantaj değerlendirilmesi sonucunda hekim tarafından seçilerek hastaya iletilir ve hasta bu konuda bilgilendirilir.

Cerrahi yöntemler; labioplasti, vajinoplasti gibi vajinada deformasyon bulunan kasların yeniden tasarımında tercih edilmektedir. Ameliyatsız estetik işlemi ise vajinal beyazlatma operasyonlarında tercih edilmektedir. Ameliyatsız gerçekleştirilen işlemlerin süresi yaklaşık olarak 30 dakikadır.

Genital Estetik Operasyonları Nelerdir?

  • Kızlık onarım ve dikimi
  • Vajinanın yenilenmesi, sıkılaştırılması, daraltılması
  • Klitoris üzerinde yer alan katlantıların düzeltilmesi
  • Büyük dudak küçültme
  • G noktası büyütme
  • Orgazm fonksiyonunu sağlama
  • Pubis tepesi estetiği

Genital Estetik Operasyonlarının Riskleri Nelerdir?

Ankara genital estetik ameliyatı güvenilir bir hastanede, uzman ve alanında tecrübeli bir hekim ve ekibince yapıldığı sürece risk minimumdur. Antibiyotik kullanımınız ameliyat öncesinde ve sonrasında enfeksiyon ihtimaline karşı doktorunuz tarafından sağlanacaktır. Ameliyatınızın ardından da doktor kontrolleriniz sağlanmaktadır.

Vajinal estetik operasyonunda hijyen çok büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle hijyeninden şüphe duyduğunuz hiçbir merkezde böyle bir operasyon yaptırmayınız.

Hekim önerilerini dikkatle takip etmek sağlıklı ve hızlı bir iyileşme sürecinin anahtarıdır. Operasyonun ardından doktor tavsiyelerine uymalı ve gereken ilaçları düzenli olarak almalısınız. Ayrıca hijyene büyük önem vermelisiniz.

Şimdi Ara!
Yol Tarifi